LKK 2022 Uitslag

LKK 2022 zit er weer op. De voorbereiding was druk, maar wat hebben wij genoten met elkaar.

Het liep allemaal goed en de schutters waren over het algemeen dik tevreden.

Een paar persoonlijke records zijn er geschoten en dat is supermooi natuurlijk.

Helaas was er ook een zeer verdrietig moment toen Bram Jager uit Kampen onwel werd aan de baan en ook is komen te overlijden. Dit was erg heftig voor ons als organisatie, maar ook zeker voor de schutters die met Bram aan de baan stonden. Wij hebben heel veel respect voor deze schutters die later toch hun serie hebben uitgeschoten. Het was niet makkelijk om de knop om te zetten. Sterkte voor eenieder die hierbij aanwezig waren en ook zeker voor de familie.

Bedankt aan alle schutters die bij ons in Genemuiden zijn geweest en natuurlijk al de vrijwilligers die dit mogelijk hebben gemaakt.

Ook nog een grote dank naar de grote en kleine sponsoren.

onderstaand de uitslag in pdf of word

Uitslag LKK 2022 (Pdf)

Uitslag LKK 2022 (word)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *